Marvel’in İlerleyen Zamanlarda Yayınlayacağı 6 Film

Marvel’in Avengers:Endgame filminden sonra yayınlayacağı 6 film ortaya çıktı. Fantastik yapımların mimarı olan Marvel ilerleyen zamanlarda izleyicilerine mükemmel filmler sunmak için hazırlanmaya başladı.

1- BLACK PANTHER 2

Black Panther’in ilk filminde çıtayı arşa koyan Marvel ikinci film ile beklentileri karşılayabilecek mi merak konusu. İlk filminde 1 Milyon $ gişe hasılat yapan film izleyiciler tarafından tam puan almayı hak etmişti. İlk filmin yönetmeni ve yazarı olan Ryan Coogler ikinci filminde yönetmen ve yazar koltuğunda oturacak.

2- Black Widow

2010 yılında Iron Man 2 filmiyle Marvel evrenine giriş yapan Black Widow Captain America: Winter Soldier ve Captain America: Civil War filminde yan rollerde yer almıştı. Black Widow’un yönetmen koltuğuna ise Avustralya’lı Cate Shortland oturacak.

3- Doctor Strange 2

İlk filmiyle 678 Milyon $ gişe hasılatı yapan filmin maaliyeti 168 Milyon $’dı. Hal böyle olunca 2. filmin gelmesi bizleri şaşırtmadı. İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğunda Scott Derricson bulunacak.

4- The Eternals

Jack Kirby’nin tanrısal Celestiallar’ı konu aldığı çizgi romanından uyarlanacak filmin yönetmeni The Rider’ın yönetmenliğini yapan Chloe Zhao olacak. Marvel bu filmle birlikte büyük ihtimalle kozmik evrenlerin hikayelerinide anlatacak.

5- Guardians Of The Galaxy 3

Guardians Of The Galaxy filminin üçüncü filminin gelecek olması kimseyi şaşırtmamıştır. Hayranlarını şaşırtan tek detay daha önce saldırgan tweetler atan James Gunn’ın yönetmen koltuğunda oturacak olması.

Gunn daha öncesinde Suicide Squad filminin ikincisi için Warner Bros ile anlaşmıştı. GoG filminin çekimleri bittiğinde Suicide Squad filminin çekimlerine başlanacak.

6- Shang-Chi

Çizgi romanlarda “Kung-Fu’nun ustası” olarak bilinen Shang-Chi’nin yönetmeni Destin Daniel Cretton olacak. Bu film ile birlikte Marvel’in ilk asyalı karakter Shang-Chi olacak.

Bir Cevap Yazın